fashion is our passion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


♥ rejestracja





 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 gemma ward

Go down 
+3
Dixie
katex3
Vivica
7 posters
AutorWiadomość
Vivica
vintage
Vivica


Liczba postów : 52
Join date : 06/08/2009
Skąd : detroit rock city

gemma ward Empty
PisanieTemat: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimeCzw Sie 06, 2009 9:55 pm

Gemma Ward
australijska modelka

Ward jest najmłodszą modelką na świecie, wybraną przez Vogue do sesji zdjęciowej "It Girls". Gemma brała także udział w kampaniach Prady i Yves Saint Laurent. Pojawiła się na wybiegach takich projektantów jak Versace czy Gucci. Zdobiła okładki m. in. Vogue, W. Most i TeenVogue.

Gemma jest obecnie uznawana przez wielu ludzi świata mody, za jedną z najpiękniejszych modelek. Owi eksperci doceniają jej wygląd dziewczynki "skrzata". Obecnie Ward mieszka w Nowym Jorku.


gemma ward Gemma_lg gemma ward JTWARD_big,0
Powrót do góry Go down
katex3
fashion parade
katex3


Liczba postów : 123
Join date : 06/08/2009

gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimeCzw Sie 06, 2009 10:02 pm

ona jest śliczna, <3 uwielbiam wszystkie sesje z nią, mogłabym oglądać je godzinami.
Powrót do góry Go down
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 3:25 pm

uwielbiam ją i liczę cicho na to, że wróci na wybieg. tak na marginesie, to chodziły pogłoski o tym, że ma niedługo zaliczyć powrót.
Powrót do góry Go down
Klaudia
hot stuff
Klaudia


Liczba postów : 96
Join date : 10/08/2009
Age : 31
Skąd : Warszawa

gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 3:29 pm

pamiętam doskonale jak gemma pojawiła się w świecie mody i nastąpiła moda na taki właśnie typ urody wśród modelek - wielkookie chudzinki, z niewielkimi ustami i zgrabnym nosem, przypominające trochę elfy.
do gemmy mam sentyment, ponieważ była jedną z pierwszych modelek, które poznałam, kiedy zaczęłam interesować się "na poważnie" modą i całym tym światkiem.
patrząc na jej niedawne zdjęcia z plaży, gdzie była w bikini, powątpiewam w jej szybki powrót (chociaż życzę jej tego z całego serca i czekam na ten moment), bo nie wyglądała dobrze.
Powrót do góry Go down
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 3:36 pm

też widziałam te zdjęcia. już na premierze 'the black baloon' widać było, że przytyła. ale moim zdaniem jest ładna nawet z dodatkowymi kilogramami. jakoś nie ujmuje jej to uroku.
Powrót do góry Go down
Courtney
blue suede shoes
Courtney


Liczba postów : 13
Join date : 10/08/2009

gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 12:13 pm

jest ładna, owszem.
ale to nie mój typ urody. zupełnie.
i własnie moim zdaniem te kilka kg więcej ujmuje jej uroku.
co nie zmienia faktu iż ma piekne włosy.
Powrót do góry Go down
Sissi
vintage
Sissi


Liczba postów : 34
Join date : 22/08/2009
Age : 32

gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 1:08 pm

Dixie napisał:
uwielbiam ją i liczę cicho na to, że wróci na wybieg. tak na marginesie, to chodziły pogłoski o tym, że ma niedługo zaliczyć powrót.
Też mam taką cichą nadzieję, bo ma sentyment do Gemmy - dzięki niej zaintereswoałam się tym całym światkiem mody, zaczęłam oglądać ftv itp.
Powrót do góry Go down
http://www.ikonki.ownlog.com
Aresis
blue suede shoes
Aresis


Liczba postów : 14
Join date : 18/08/2009
Age : 30

gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 8:25 pm

jest bardzo ładna, jedna z moich ulubionych modelek i oczywiście sesje z nią są rewelacyjne.
Powrót do góry Go down
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 11:05 pm

Sissi napisał:

Też mam taką cichą nadzieję, bo ma sentyment do Gemmy - dzięki niej zaintereswoałam się tym całym światkiem mody, zaczęłam oglądać ftv itp.

no tak, u mnie tak samo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





gemma ward Empty
PisanieTemat: Re: gemma ward   gemma ward I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
gemma ward
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
fashion is our passion :: we ♥ fashion :: models :: modelki-
Skocz do: