fashion is our passion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


♥ rejestracja





 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 jessica stam

Go down 
+3
Frances
Dixie
katex3
7 posters
AutorWiadomość
katex3
fashion parade
katex3


Liczba postów : 123
Join date : 06/08/2009

jessica stam Empty
PisanieTemat: jessica stam   jessica stam I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 2:18 pm

Jessica Stam (ur. 23 kwietnia 1986 w Kincardine w Kanadzie) – kanadyjska modelka, która rozpoczęła karierę w wieku 16 lat. Jessica Stam związana była między innymi z synem Harrisona Forda oraz wokalistą grupy Red Hot Chili Peppers – Anthonym Kiedisem.
Współpracuje z takimi agencjami jak: Michèle Miller Barrie, IMG London, IMG Milan, IMG New York, IMG Paris.
W maju 2007 roku jej zdjęcie ukazało się na okładce amerykańskiego magazynu Vogue wraz z takimi modelkami jak Doutzen Kroes, Caroline Trentini, Raquel Zimmermann, Sasza Piwowarowa, Agyness Deyn, Coco Rocha, Hilary Rhoda, Chanel Iman i Lily Donaldson. W lipcu 2007 roku znalazła się w zestawieniu najlepiej zarabiających modelek przygotowanym przez magazyn Forbes.
Wymiary 86-61-88,
wzrost 178 cm


jessica stam Stam_lg
Powrót do góry Go down
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

jessica stam Empty
PisanieTemat: Re: jessica stam   jessica stam I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 4:59 pm

uwielbiam ją. bardzo podoba mi się jej ruda wersja. poza tym ma znakomite, moim skromnym zdaniem, portfolio.
Powrót do góry Go down
Frances
white slampig cat
Frances


Liczba postów : 115
Join date : 05/08/2009
Age : 30

jessica stam Empty
PisanieTemat: Re: jessica stam   jessica stam I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 1:39 pm

jedna z najbardziej drażniących mnie modelek. jej uroda totalnie nie przypadła mi do gustu, nie lubię
Powrót do góry Go down
Courtney
blue suede shoes
Courtney


Liczba postów : 13
Join date : 10/08/2009

jessica stam Empty
PisanieTemat: Re: jessica stam   jessica stam I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 5:49 pm

jest ładna, ale mnie nie zachwyca tak jak niektórych.
miło się na nią patrzy lecz czasami drażni.
i nie lubię jej ust.
Powrót do góry Go down
Serena
fresh
Serena


Liczba postów : 10
Join date : 14/08/2009

jessica stam Empty
PisanieTemat: Re: jessica stam   jessica stam I_icon_minitimePią Sie 14, 2009 2:19 pm

lubię, nawet bardzo, chyba pamietam te okladke z nia i wyzej wymien. modelkami
chociaz pewna nie jestem.
Powrót do góry Go down
Bauble,
vintage
Bauble,


Liczba postów : 54
Join date : 06/08/2009

jessica stam Empty
PisanieTemat: Re: jessica stam   jessica stam I_icon_minitimeWto Sie 18, 2009 8:36 pm

jessica była moją drugą ulubioną modelką, zaraz po gemmie ward, w 6 klasie podstawówki,
teraz znacznie mniej mi się podoba, ale jakiś sentyment zawsze będzie
Powrót do góry Go down
Sissi
vintage
Sissi


Liczba postów : 34
Join date : 22/08/2009
Age : 32

jessica stam Empty
PisanieTemat: Re: jessica stam   jessica stam I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 1:11 pm

Uwielbiam ją. Ma boskie oczy i bardzo podobają mi się jej usta - takie... em... em... łobuzerskie, zadziorne (?)
Powrót do góry Go down
http://www.ikonki.ownlog.com
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

jessica stam Empty
PisanieTemat: Re: jessica stam   jessica stam I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 10:58 pm

mi się właśnie jej oczy najbardziej podobają. takie wiecznie podkrążone, nieco kocie. ogólnie jest śliczna. jedna z moich ulubionych modelek <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





jessica stam Empty
PisanieTemat: Re: jessica stam   jessica stam I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
jessica stam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
fashion is our passion :: we ♥ fashion :: models :: modelki-
Skocz do: