fashion is our passion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


♥ rejestracja





 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 new york style

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Klaudia
hot stuff
Klaudia


Liczba postów : 96
Join date : 10/08/2009
Age : 31
Skąd : Warszawa

new york style Empty
PisanieTemat: new york style   new york style I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 2:28 pm

jak dotąd nikt nie zdecydował się założyć tutaj wątku, więc postanowiłam to zmienić i zapełnić tę pustkę. Wink

Nowy Jork uznawany jest za jedną z największych i najważniejszych stolic mody, czemu zupełnie się nie dziwię. nowojorczycy mają niesamowity styl, charyzmę i nonszalancję.


new york style Zuzanna2
new york style 3572390507_1666d8b327_o Alexa Wink
Powrót do góry Go down
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

new york style Empty
PisanieTemat: Re: new york style   new york style I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 3:11 pm

ja nie należę do osób, które wsadzają wszystkich do jednego wora i nie lubię stwierdzeń, że 'nowojorczycy się ubierają dobrze, ale paryżanie lepiej', czy coś w ten deseń. w każdym kraju, każdym mieście znajdzie się ktoś kto ubiera się lepiej, lub gorzej od przeciętnej mieszkańców. wystarczy sobie wejść na sartolialists, żeby zobaczyć, że w różnych miastach świata ludzie ubierają się stylowo.
no i bardzo lubię alexę, tak apropos tego drugiego zdjęcia, hihi.
Powrót do góry Go down
Klaudia
hot stuff
Klaudia


Liczba postów : 96
Join date : 10/08/2009
Age : 31
Skąd : Warszawa

new york style Empty
PisanieTemat: Re: new york style   new york style I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 3:15 pm

^ jasne, masz rację, aczkolwiek jako ogół, jako populacja, nowojorczycy ubierają się wyśmienicie. naturalnie, że są odstępstwa od tej reguły, jednak większość ma świetne wyczucie stylu.
i ja też bardzo lubię Alexę, jest piękna i genialnie się ubiera. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





new york style Empty
PisanieTemat: Re: new york style   new york style I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
new york style
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» style icon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
fashion is our passion :: we ♥ fashion :: street fashion-
Skocz do: