fashion is our passion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


♥ rejestracja





 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 # muzycy / zespoły

Go down 
+2
Dixie
Vivica
6 posters
AutorWiadomość
Vivica
vintage
Vivica


Liczba postów : 52
Join date : 06/08/2009
Skąd : detroit rock city

# muzycy / zespoły Empty
PisanieTemat: # muzycy / zespoły   # muzycy / zespoły I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 3:39 pm

kogo zaliczacie do grona swoich ulubieńców?
ZA CO kochacie danego muzyka/zespół?
Powrót do góry Go down
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

# muzycy / zespoły Empty
PisanieTemat: Re: # muzycy / zespoły   # muzycy / zespoły I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 5:12 pm

uwielbiam the pipettes. ich piosenki są tak optymistyczne i wesołe, że od razu poprawiają mi humor. no i styl wokalistek jest cudowny. kocham sukienki w grochy i takie tam. poza tym the puppini sisters. niby coverband, ale za to jaki! no i moją świętą trójce zamykają the beatles, ale chyba nie muszę pisać za co ich uwielbiam. wystarczy ich posłuchać i wiadomo. ogólnie słucham dużo muzyki, ale nie będę teraz wypisywać wszystkich zespołów i muzyków, których cenię, bo zajęło by mi to cały dzień ;p
Powrót do góry Go down
serpentyna
blue suede shoes
serpentyna


Liczba postów : 11
Join date : 07/08/2009
Age : 29

# muzycy / zespoły Empty
PisanieTemat: Re: # muzycy / zespoły   # muzycy / zespoły I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 8:00 pm

na początku na pewno muszę wymienić placebo - mój ulubiony zespół. uwielbiam ich za wszystko, dosłownie. the kooks - ten charakterystyczny akcent luke'a + świetne piosenki = <3. lily allen, którą pokochałam szczególnie ostatnio: świetne teksty, głos, charyzma. mam wiele zespołów, które mogłabym jeszcze zaliczyć do grona 'ulubionych', np. the killers, yeah yeah yeahs, the ting tings, the kills, the wombats, klaxons, royksopp, franz ferdinand, mgmt&so on, bo za długo by wymieniać :p
Powrót do góry Go down
http://nitrogliceryna.livejournal.com
Courtney
blue suede shoes
Courtney


Liczba postów : 13
Join date : 10/08/2009

# muzycy / zespoły Empty
PisanieTemat: Re: # muzycy / zespoły   # muzycy / zespoły I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 6:59 pm

aktualnie? eastweat rockers. za świetne teksty, riddim, bit. a w szczególności za wokal ras luty.
kings of leon - za ostatnią płytę. za głos caleba, za teksty, za linię perkusji.
i the veronicas. za to, że wpada w ucho, za wokal jessici i fajny bit.
to jest moje aktualne top 3. w top ever jest jeszcze lostprophets, placebo, the kills i wiele innych.
Powrót do góry Go down
Cath
black slampig cat
Cath


Liczba postów : 15
Join date : 06/08/2009

# muzycy / zespoły Empty
PisanieTemat: Re: # muzycy / zespoły   # muzycy / zespoły I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 9:10 pm

Depeche Mode. Są po prostu genialni, słucham ich od paru dobrych lat i mam wrażenie, że ich utwory po prostu nigdy mi się nie znudzą. Kocham całą ich twórczość, a Dave jest boski <3 Oprócz tego słucham OSTRego, Fisza, The Offspring, Garbage. Kocham też Poets Of The Fall.
Powrót do góry Go down
http://www.myspace.com/bacardibreezeroo
Sissi
vintage
Sissi


Liczba postów : 34
Join date : 22/08/2009
Age : 32

# muzycy / zespoły Empty
PisanieTemat: Re: # muzycy / zespoły   # muzycy / zespoły I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 3:03 pm

Phil Collins. Jego utwory są ponad wszelkie mody, mają taki za...sty, niezwykły klimat, że ah i oh <3 Mogę słuchać jego piosenek na okrągło.
Powrót do góry Go down
http://www.ikonki.ownlog.com
Sponsored content





# muzycy / zespoły Empty
PisanieTemat: Re: # muzycy / zespoły   # muzycy / zespoły I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
# muzycy / zespoły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
fashion is our passion :: we ♥ offtop :: we ♥ offtop :: music-
Skocz do: