fashion is our passion
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


♥ rejestracja





 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 lara stone

Go down 
+5
Serena
Frances
Courtney
katex3
Dixie
9 posters
AutorWiadomość
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

lara stone Empty
PisanieTemat: lara stone   lara stone I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 3:47 pm

lara stone Lara%20stone%20by%20Steven%20Klein%206

Wzrost: 178
Biust: 83
Talia: 60
Biodra: 89
Urodzona: 23 Grudnia 1983/ Niemcy
Agencje: Storm Models, Modellink, Model Management - Hamburg, IMM - International Model Management, ScanElite, Priscillas Model Management, IMG Models - New York, IMG Models - Paris, IMG Models - London, IMG Models - Milan

nazywana przez niektórych drugą brigitte bardot.
Powrót do góry Go down
katex3
fashion parade
katex3


Liczba postów : 123
Join date : 06/08/2009

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 4:58 pm

średnio ją lubię, jej uroda mnie nie zachywyca ;p
Powrót do góry Go down
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 5:26 pm

jest podobna, do brigitte bardot, to fakt, ale możliwe, że to tylko jej gorsza kopia. przynajmniej tak wyszła na sesji dla W magazine. ale mimo tego uważam, że jest ładna, lubię ją.
Powrót do góry Go down
Courtney
blue suede shoes
Courtney


Liczba postów : 13
Join date : 10/08/2009

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 6:24 pm

kiedyś jej nie lubiłam, drażniła mnie.
jednak od pewnego czasu ją wielbię.
jest b. charyzmatyczna, drapieżna. i ma świetną figurę.
Powrót do góry Go down
Frances
white slampig cat
Frances


Liczba postów : 115
Join date : 05/08/2009
Age : 30

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 9:46 pm

czasem mam lekko dosyć, jest dosłownie wszędzie,
ale poza tym, bardzo ją lubię, jej przerwa między zębami jest prze słodka, uwielbiam ♥️
i kontrowersyjne sesje, to coś do czego lara niesamowicie pasuje

i należy w sumie dodać, że lara do najszczuplejszych nie należy
lara stone Lara+Stone+2
Powrót do góry Go down
Dixie
hot stuff
Dixie


Liczba postów : 74
Join date : 07/08/2009

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 10:48 pm

przerwy między jedynkami strasznie mi się podobają. chyba dam sobie kiedyś wypiłować, hihi. w każdym razie modelki ze szparą między zębami automatycznie zyskują moje uznanie.
Powrót do góry Go down
Frances
white slampig cat
Frances


Liczba postów : 115
Join date : 05/08/2009
Age : 30

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 10:55 pm

Dixie napisał:
przerwy między jedynkami strasznie mi się podobają. chyba dam sobie kiedyś wypiłować, hihi. w każdym razie modelki ze szparą między zębami automatycznie zyskują moje uznanie.

tak samo, < 3
Powrót do góry Go down
Serena
fresh
Serena


Liczba postów : 10
Join date : 14/08/2009

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimePią Sie 14, 2009 2:15 pm

ma swietne wlosy na tej fotce, ale absolutnie nie lubie, sama nie wiem dlaczego.
ani jej uroda mnie nie zachwyca, ani sesje.
Powrót do góry Go down
Klaudia
hot stuff
Klaudia


Liczba postów : 96
Join date : 10/08/2009
Age : 31
Skąd : Warszawa

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimeNie Sie 16, 2009 9:09 pm

Frances napisał:
Dixie napisał:
przerwy między jedynkami strasznie mi się podobają. chyba dam sobie kiedyś wypiłować, hihi. w każdym razie modelki ze szparą między zębami automatycznie zyskują moje uznanie.

tak samo, < 3

ja mam przerwę między jedynkami i w ogóle nie jest ładna. nie cierpię jej i wciąż zastanawiam się nad założeniem aparatu, żeby te przerwy zlikwidować.
Powrót do góry Go down
Vivica
vintage
Vivica


Liczba postów : 52
Join date : 06/08/2009
Skąd : detroit rock city

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimeNie Sie 16, 2009 10:19 pm

ona ma cycki. Shocked
całkiem pokaźne.
Powrót do góry Go down
Klaudia
hot stuff
Klaudia


Liczba postów : 96
Join date : 10/08/2009
Age : 31
Skąd : Warszawa

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimeNie Sie 16, 2009 10:24 pm

^ ano ma, dlatego tak mnie dziwi jak to możliwe, że ona ma 83 cm w biuście. no chyba, że na tych wszystkich zdjęciach doklejają jej ten biust w photoshopie.
Powrót do góry Go down
Bauble,
vintage
Bauble,


Liczba postów : 54
Join date : 06/08/2009

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimeWto Sie 18, 2009 8:26 pm

Dixie napisał:
lara stone Lara%20stone%20by%20Steven%20Klein%206
o matko, nie znoszę tego zdjęcia

ale ogólnie mówiąc o larze - lubię dość mocno, zazwyczaj robi genialne sesje, przy których bardzo często można zobaczyć słówko 'nudity' ; )
Powrót do góry Go down
Sissi
vintage
Sissi


Liczba postów : 34
Join date : 22/08/2009
Age : 32

lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 1:21 pm

Mimo, że nie wygląda jakoś szczególnie cudownie (bardziej obfite kształty od innych modelek i ta szpara), to bardzo ją lubię. Ma w sobie coś, co przyciąga.

Klaudia napisał:
^ ano ma, dlatego tak mnie dziwi jak to możliwe, że ona ma 83 cm w biuście. no chyba, że na tych wszystkich zdjęciach doklejają jej ten biust w photoshopie.
No właśnie. To niemożliwe, żeby tyle miała, bo ma spory ten biust. Chyba, że to są jakieś wymiary stare, kiedy miała jeszcze w fazie rozwoju Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.ikonki.ownlog.com
Sponsored content





lara stone Empty
PisanieTemat: Re: lara stone   lara stone I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
lara stone
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
fashion is our passion :: we ♥ fashion :: models :: modelki-
Skocz do: